Informace a objednávky 211 222 929
obchod@svetsoftware.cz | Poslat dotaz

Přihlášený uživatel: Nepřihlášen
Nákupní košík: 0,- Kč s DPH


správa software softwarový audit instalační služby správa sítí školení
ÚvodníSpráva software

Správa software

V naší nabídce najdete nástroje pro instalaci a správu software. Tyto nástroje lze rozdělit do několika kategorií:
  • První kategorie řeší instalaci produktů tj. vytváření vlastních instalační balíčků obvykle na bázi technologie Windows Installer a umožňuje přebalit komerčně dodávané instalace produktů do vlastních instalačních balíčků, které jsou vhodné pro prostředí vaší sítě. Mezi takové nástroje patří například AdminStudio společnosti Macrovision nebo Wise Package Studio. Tyto nástroje obsahují jak podporu technologie Windows Installer tak i další nástroje jako je např. SetupCapture pro zabalení instalací nezaložených na technologii balíčků MSI nebo nástroje pro detekci konfliktů v instalacích.
  • Druhou kategorii tvoří nástroje pro správu licencí - evidují instalovaný software (obvykle i hardware) a jeho využití a umožňují tak s minimálními administrativní náklady udržovat přehled o používaném software. Mezi tyto nástroje patří například PCInfo, Novell ZEN Networks nebo český AuditPro. Výstupy z těchto programů lze pak využít pro aktualizaci licencí a přípravu IT rozpočtu.
  • Třetí kategorii tvoří nástroje pro automatickou distribuci aplikací a aktualizací. Mezi tyto nástroje patří například Microsoft Systems Management Server nebo pro instalaci aktualizací pak GFI LANguard Network Security Scanner.
Pokud jste správcem sítě a chcete si zjednodušit a zefektivnit ditribuci a správu software kontaktujte nás rádi Vám nabídneme vhodné řešení.